WPS Office

11.5.5 için Android

4.1

29

Telefonunuzdaki Office programı

5.3M

Bu uygulamayı oyla

Android International için Kingsoft Office metin dosyalarınızı direk olarak Android cihazınızdan görüntülemenize, değiştirmenize ve paylaşabilmenize olanak sağlayan bir hizmettir.

Uygulama, İngilizce, Almanca, Flemenkçe, Portekizce, Fransızca, Korece, İtalyanca, Rusça, Sırpça, Arapça ve İspanyolca dahil olmak üzere 45 değişik dili desteklemektedir.

Programın ara yüzü kullanımı çok kolaydır ve basit tarama kontrolleri ile kesintisiz şekilde çalışmanıza olanak sağlar.

Android International için Kingsoft Office aşağıdaki formatları desteklemektedir: DOC, DOCX, TXT, XLS, XLSX, PPT, PPTX ve PDF. PDF dışındaki hepsini değiştirebilir ve görüntüleyebilirsiniz, sadece PDF’yi görüntüleyebilirsiniz.

Google Drive ve Dropbox gibi tüm dosyalarınızı çevrim içi otomatik olarak stoklamaya izin veren bazı bulut stok hizmetleri de uygulama ile uyumludur.

Beklenildiği üzere, Android International için Kingsoft Office, bir Office kullanıcısının yapabileceği aşağıdaki tüm özellikleri sunar: italik, kalın yazma, satır kırmaları, numaralandırma, farklı yazı tipi stilleri—herşey mevcuttur. Ve en iyi tarafı daha kolay yazabilme için bluetooth klavye kullanabilmenizdir.

Android International için Kingsoft Office gittikçe yaygınlaşan cep telefonlarına sürekli bir şey yazmak isteyenler için çok faydalı bir hizmettir.
Uptodown X